Zepter

Zepter
REKLAM ALANI

 zepter

Yaptığımız yurt dışı görüşmeleri ve araştırmalarımız sonucunda Türkiye’nin gerçekten büyüyen ekonomiye sahip olduğunu daha iyi anlıyoruz. İşte yine uluslararası bir firma olan Zepter, Türkiye’de resmi olarak Ankara merkezli Zepter Türkiye olarak çalışmalarına başlamıştır. Türkiye Genel Müdürü Sayın ”Serkan Tekkeli” olan Zepter Türkiye’yi tanıyalım.
ZEPTER TÜRKİYE

Zepter’in misyonu insanlara daha uzun ve daha sağlıklı yaşam konusunda yardım eden sağlıklı ürünler sunmaktır. Sektöründe 26 yılı aşkın bir zamandır inanılmaz bir başarı gösteren Zepter dünya çapında sağlık, güzellik ve stil imparatorluğu haline geldi. Zepter’in yüksek kaliteli ürünleri müşterilerimizin hayat standardını yükseltip daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sağlar.

REKLAM ALANI

Zepter 5 kıtada 40’ tan fazla ülkede faaliyet gösterirken dünyanın herhangi bir yerinde her 10 saniyede 1 yeni bir Zepter sunumu başlamaktadır. Zepter tüm dünya çapında her türlü kültürün günlük yaşantısının ayrılmaz bir parçası haline gelip sağlık misyonuyla lider bir firma olmuştur. Zepter girişimcilerinin müşterilerimizin evlerine götürdükleri sağlıklı ve mutlu yaşam sırları sayesinde, dünya çapında milyonlarca insan daha uzun ve sağlıklı bir yaşam için üretilen benzersiz Zepter ürünlerinden faydalanmaktadır.

Zepter’in tüm faaliyetlerinin arkasında bulunan asıl misyon, kurucumuz ve başkanımız Sayın Philip Zepter tarafından ortaya konmuştur. Vizyonumuz, bireyler ve toplum hayatını geliştirecek etik değerlere bağlı bir üretim süzgecinden geçen, üstün kaliteye sahip, çevreye duyarlı ürünlere dayalı başarılı bir uluslararası iş inşa etmektir. Bu karakteristik özellik yıllar içerisinde azimle büyüdü ve şu ideale ulaştı: ZEPTER = UZUN ve SAĞLIKLI YAŞAM

Zepter International benzersiz kalitedeki ürünlerini Almanya İtalya ve İsviçre’de yerleşik 7 adet fabrikasında üretmektedir. Zepter dünyanın en elit merkezlerinde 320.000m² yi aşkın alana yayılan iş merkezlerine sahiptir. Her yıl 65.000.000’ dan fazla kişi Zepter sunumlarına katılmaktadır. Kuruluşundan bu yana geçen 25 başarılı yılda 80.000.000’ un üzerinde kullanıcı 760.000.000’ dan fazla ürün satın alarak Zepter’ in üst sınıf kalitesini, prestijli stilini ve kaybolmayan değerini ispatlamış oldu.

Zepter’ in vizyonu en üstün kalite, yenilikçi ürünler ve Zepter büyüklüğüne katkı sağlayan 130.000’ den fazla temsilciden oluşan benzersiz satış ağıdır. Zepter mükemmelen yetişmiş, yüksek motivasyona sahip satış müdürleri ve danışmanlarıyla gurur duyuyor. Sağlık ve güzelliğin küresel misyonu: Sağlıklı Beslen – Uzun Yaşa

ZEPTER Sağlık, kozmetik ve medikal ürünlerden lüks mücevherat ürünlerine kadar çok özel ve farklı bir ürün gamına sahiptir. Özellikle Zepter tencere yaygın olarak Dünya’da bilinen en kaliteli pişirme grubudur.

Network Marketing Türkiye olarak Zepter’e Türkiye’ye hoşgeldin diyor,Zepter Türkiye Lokasyonuna ve Değerli Genel Müdürü Serkan Tekkeli ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyoruz.

 

Zepter Nedir,Zepter Kimdir,Zepter Türkiye,Zepter koleksiyon,zepter ürünleri,zepter international hakkında ki tüm bilgilere aşağıdaki iletişim bilgilerinden  ulaşabilirsiniz.

 

ZEPTER TÜRKİYE

Aykon Plaza Ehlibeyt Mah.1242.Cad. No:36/11 Balgat / ANKARA

Tel: 00 90 312 472 47 67 (pbx) 

www.zepter.com.tr

zepter@zepter.com.tr

Bir önceki yazımız olan Leo başlıklı makalemizde atif kamran, atif kamran kimdir ve dan anderson hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ