Siberian Health Sibvaleo

Siberian Health Sibvaleo
REKLAM ALANI

Sizlere bu gün tanıtacağımız uluslara arası firmalarımızdan biri siberian Health firması ve diğer adı ile sibvaleo ürünleridir.Temelinde Sibirya’nın kalbinde yetişen şifalı otları barındıran ‘Siberian Health’ ürünleri gıda takviyeleri ve cilt bakım ürünleri olmak üzere iki ana kategoriye ayrılır.Şimdi kısaca siberian health ve sibvaleo firmasını kendi anlatımları ile tanıyalım.

 

REKLAM ALANI

 

Siberian Health’ Kurumu 1996 senesinde Rusya’da Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar biz en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmekteyiz. Ürünlerimiz temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altayda yetişen otların benzersiz özelliklerini araştırmalar yatmaktadır.

 

Bizim dünyamıza gelişiniz nasıl olursa olsun, bilin ki biz sizi görmekten çok mutluyuz. Çok seneler önce biz bu işi sıfırdan başlamıştık. Etrafımızda herkes vatanına, liderlerine ve kendilerine inançlarını yetirirken biz Rusya’nın bilim gücüne inanmaya devam ettik. Çünkü biliyorduk , gelecek onlarda.

 

 

Bugün Siberian Health şirketinin ürünleri birçok ülkede çok ilgi görüyor. Ortaklarımız Rusya, BDT ülkeleri, Avrupa, Asya ve ABD’de başarılı çalışmalarını sürdürüyorlar.

 

Siberian Health, Doğrudan Satış sektörünün en dinamik şirketlerden biridir.

 

 

Siberian Health şu anda Dünya’da bir çok ülkede bulunmasına rağmen resmi olarak Türkiye’de lokasyonu yoktur.Fakat dolaylı olarak bazı internet sitelerinde ürünleri satılmaktadır.İleriki döneminde bu rus firmasınında Türkiye’de resmi olarak çalışabilceğini düşünüyoruz.Siberian Health ve Sibvaleo firmasını ,sistemini,sibvaleo türkiye,siberian health türkiye ve üyelik için Türkçe dil desteği ve Türkçe katalog  olan resmi sitesini aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 http://www.sibvaleo.com/tr/

Bir önceki yazımız olan Unaico başlıklı makalemizde sitetalk unaico, unaico ve unaico firması hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. engin dedi ki:

  eşim yapmakta yeni bir firma olduğu için satış karları yüksek. insanlar markayı bilmedikleri için başta çekingen davranıyorlar fakat ürün alan kişi mutlaka devamında sipariş veriyor. ürün fiyatları gayet uygun. özellikle diş macunu, ağrı kesici kremleri şampuanları ve saç serumları çok tutuyor. neredeyse yok satıyor. yapmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim çok büyümeden danışman olsunlar. ürünleri kendimiz de kullanmaktayız. hemen hemen çoğu ürünü kullandık gayet memnunuz.

 2. engin dedi ki:

  Siberian health temsilcisiyim. ürünleri verdiğim herkes memnun, bu işi iyi yaparsanız güzel kar elde ediyorsunuz. ürünleri kendim de kullanmaktayım. herşeyden önce %100 doğal. ürün verdiğim biri tekrar tekrar sipariş veriyor. inşallah biraz yayılırsa ve yurtdışındaki ürünleri de ülkemize gelirse iyi olacak.

 3. Nilüfer Dinç dedi ki:

  Yaklaşık 1,5 yıldır siberian health international firmasıyla çalışıyorum. Henüz Türkiye de yeni olmaları, ürün kalitesi, düzenli prim odemesi, kâr oranı diğer network ler ile kiyaskanmayacak kadar iyi. Her geçen gün ekibim büyüyor. Bundan da çok mutlu oluyorum

 4. Здравствуйте, предлагаем Вам услуги комплексного продвижения вашего сайта, подробнее с нашими услугами Вы можете ознакомиться по ссылке http://www.anacron.ru/ Извините за беспокойство.

 5. Ayhan karabag dedi ki:

  Bu isi yapmal istiyorum spaonsor cok onemli bi o enerji uzmaniyim iki network firmasinda liderlik yaptim 0532 155 46 70

BİR YORUM YAZ