Oriflame

Oriflame
REKLAM ALANI

 

Oriflame

Oriflame, sunduğu eşsiz iş fırsatı ile dokunduğu hayatları güzelleştiren ve bağımsız satış ekibiyle yüksek kaliteli doğal güzellik ürünleri satan İsveçli kozmetik şirketidir. Doğrudan satış yöntemi sayesinde müşteriler, tanıdıkları ve güven duydukları kişilerden tavsiyeler ve ilham almaktadır. Ürünleri doğrudan satın almak hem pratik hem de güvenilir bir yöntemdir. Bir Oriflame Güzellik Danışmanı olmak, sınırsız bir gelir ve kariyer fırsatına, kişisel gelişim imkanına ve sıcak bir aile ortamı sunan global bir topluluğun parçası olma olanağına sahip olmak demektir. Oriflame, yapabilirim ruhuyla nitelendirilen, merkeziyetçi olmayan bir yönetim sistemine, genç ve girişimci atmosfere sahip olan bir şirkettir.

REKLAM ALANI

Oriflame Kozmetik günümüzde, dünyanın en hızlı büyüyen kozmetik şirketlerinden biridir. 59 ülkede kozmetik ve kişisel bakım ürünleri satışı konusunda faaliyet gösteren Oriflame, 30 dan fazla ülkede lider konumlarındadır. 2.1 milyon civarında bağımsız Güzellik Danışmanından oluşan satış gücü ile ailenin tüm bireylerine kaliteli kozmetik, cilt ve kişisel bakım ürünleri ile parfümlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesini pazarlamaktadır.

Oriflame günümüzde:

·  1 milyar Euro yıllık satış cirosuna

·  2.1 milyon Güzellik Danışmanına

·  6200 çalışana

·  800’den fazla kozmetik ürününe

·  35 ayrı dilde basılan, 100 milyon adede yakın kataloğa ulaşmıştır

Vizyonumuz
Oriflame’i, doğrudan satış yapan 1 numaralı şirket yapmaktır.

Misyonumuz
Kişilerin kozmetik ürünlerine en akılcı yöntem ve kolay şekilde erişmelerini sağlamak ve dinamik bir iş fırsatı sunarak hayatlarını iyileştirmektir.

Oriflame, dokunduğu hayatları güzelleştiriyor…
Oriflame Kozmetik, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile ortaklaşa yürüttüğü Oriflame’in Çağdaş Kızları Projesi” ile okumak isteyen ancak maddi imkansızlıklarla okuyamayan Şanlıurfa ve Mardin illerinden toplam 500 kız çocuğu için 6 yıl boyunca toplam 1 Milyon Euro’luk burs sağlayarak eğitim imkanı sunuyor.

www.oriflame.com.tr

Bir önceki yazımız olan Avon başlıklı makalemizde avon, avon kuruluşu ve avon nasıl kuruldu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ