Young Living

Young Living
REKLAM ALANI

Bu gün ki uluslararası tanıtımını yapacağımız doğrudan satış şirketi Yine Network Marketing’in beşiği Amerika’dan Young Living,genel hatları ile young living firmasını inceleyelim.

 

REKLAM ALANI

Genç Yaşam klinik araştırma ve teknolojik olarak gelişmiş bitkisel sağlık ve wellness ürünleri geliştirir. Bu kısmi felç ve depresyon kendi deneyime dayalı titiz kişisel araştırma yaklaşık 20 yıl sonra D. Gary Young tarafından 1993 yılında kurulmuştur.

 

Şirket kendi çiftliklerinde geliştirilen bitkisel uçucu yağlar konusunda uzmanlaşmış, Young Living Uçucu Yağlar ana maddesi ile işe başladı. Idaho ve Utah Firma çiftliklerinde nane, lavanta, adaçayı, oğulotu ve diğerleri ekili ve terapötik dereceli esansiyel yağlar üretilmektedir.

 

Young Living, bir Utah merkezli doğrudan satış şirketi,  Terapötik dereceli esansiyel yağı ve yağ bazlı gıda takviyeleri de dahil olmak üzere 400 üzerinde ürün pazarlar. 2009 yılında, şirket, dünya çapında 80’den fazla ülkeye ürün nakliye, 24 ülkede 250,000 ‘den fazla distribütör bildirdi. Young Living Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, İngiltere, Japonya ve ofisleri vardır ve 750’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Şirket yerel çiftçiler organik teknikleri kullanmalarını sağlayarak, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Fransa ve Ekvador’da 65000 dönüm tarım arazisine sahiptir.

 

Young Living klinik araştırma ve teknolojik olarak gelişmiş bitkisel sağlık ve wellness ürünleri üretir. Bu kısmi felç ve depresyon kendi deneyime dayalı Kişisel titiz araştırmalara sonucu yaklaşık 20 yıl sonra D. Gary Young tarafından 1993 yılında kurulmuştur.

 


Young Living Ürünleri

Abundance 15 ml
Bu ürün, vücudun enerji alanına çevreden pozitif enerji çekmek için yardımı olduğunu iddia eden bir üründüri

 
Basil Essential Oil – 15 ml


Bu tedavi sınıf petrol koku ve lezzet vermek için pişirmede kullanılır. Şirket aynı zamanda, bitkinlik ve kas sertliğini azalttığını iddia ediyorlar.

 

Golden Touch 1 Essential Oil Collection

Golden Touch 1  belirli bir vücut fonksiyonu desteklemek için iddia edilen her biri uçucu yağlardan oluşur.

Cleansing Trio
Trio Kit Temizleyici temel vitaminler, enzimler, mineraller, lif, amino asitler ve esansiyel yağlar içeren bitkisel diyet takviyelerinden oluşur. Bu takviyeler, bağışıklık sistemini güçlendirir, iyileşmeyi hızlandırır ve enerji düzeyini arttırır.

ICP


Yulaf kepeği, keten, Psyllium, ve rezene tohumu gibi malzemelerle yapılmış, bu ürünün kalp sindirim sisteminin güçlendirilmesi ve besleyici, iç temizlik gibi faydalarını sunar ve çözülmez lif içerir.

 

KidScents Çiğneme Tableti bir çocuk çoklu vitamin ve sebze ve superfruits oluşan mineral takviyesi MightyVites, bu ürünün antioksidanlar ve phytonutrients çocukların gelişmekte olan organlarını desteklemek için besler. Bu turuncu ve mixed berry tatları mevcuttur çiğnenebilir bir tablettir.Çok değişik ve özellikli bir üründür.
 Thieves Köpük El Sabunu
Bu ürünün terapötik dereceli esansiyel yağlar ve ginkgo biloba, portakal özü, saf limon, E vitamini ve aloe gibi maddeler içerir.

Young Living firmasının bir çok ülkede faaliyeti bulunmakla beraner her yıl belirledikleri hedefler doğrultusunda bu ülkelerin sayısını attırmaktadırlar.

Young Living firmasının şu an İçin Türkiye Ofisi ve faaliyeti bulunmamaktadır.Avrupa’da bir çok ülkede yer almaktadır.Young Living üyelik,Young Living Türkiye,young living network sistemi,young living ürünleri ile ile ilgili tüm detayları resmi iletişim kanallarından elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yoli başlıklı makalemizde yoli, yoli better body sistem ve yoli marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ