Eureka Forbes

Eureka Forbes
REKLAM ALANI

Doğrudan satışta en çok ciro yapan 100 firma tanıtımlarımıza devam ediyoruz.Karışık olarak sizler için ele aldığımız firmalar içinde öyle firmalar varki Türkiye neden yok sorusu aklımıza geliyor.İlerleyen yıllarda inşallah Türk firmalarında bu alanda liste de görmeyi ümit ediyoruz.Şimdi tanıtacağımız firma Hindistan Merkezli Eureka Forbes firmasıdır.

 

REKLAM ALANI

 

Eureka Forbes Doğrudan satış en iyi 100 listesinde 300 milyon dolar ciro ile 40.sırada yer almaktadır.Eureka Forbes Elektrik süpürgesi,su arıtma cihazları,hava arıtma sistemleri,elektronik güvenlik çözümleri ile 30 yıldır Hindistan da faaliyet gösteren uluslararası bir firmadır.Çok farklı alanlarda değişik fonksiyonel mutfak araç gereç ve ürünleri sunan eureka Hindistan Firmaları arasında saygın bir yere sahiptir.

 

 

Ureka Forbes firmasının Şili,Dubai,Ekvador,Endonezya,Malezya,Paraguay,Filipinler,Tayland ve Avrupa da İsviçre olarak faaliyetleri bulunmaktadır.

 

 

Gördüğünüz gibi Dünya da Doğrudan satış sektöründe nerdeyse her alanda bu pazarlama sistemini kullanan ciroları milyar dolarlara yaklaşan firmalar vardır.

 

Sizlere Network Marketing Türkiye olarak Doğrudan satış dünyasına yön veren haberleri sunmaya,firmaları tanıtmaya tüm hızımızla devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Amsoil başlıklı makalemizde amsoil, amsoil bayilik ve amsoil inc hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ