Brain Abundance

Brain Abundance
REKLAM ALANI

brainabundance

Brain Abundance

Bu gün sizlere tanıtacağımız Global firma Dünyada şu anda üzerinde çalışılan son dönemlerde ,tek ürün mantığı ile daha hızlı kazandıracağını düşünen ve uygulayan girişimci firmalardan biridir.Özellikle gönderim aşamasında ki ve ürün tedariki ve izinleri konusunda ki sıkıntıları aşmak için uygulanan bu methodu ve Brain Abundance Network firmasını kısaca tanıyalım.

REKLAM ALANI

 

Brain Abundance resmi açılışı 15 Ocak 2014 yapılan Amerika merkezli bir network marketing şirketidir. Temel ürünü beyin fonksiyonlarının daha sağlıklı çalışabilmesi için geliştirilmiş Brain Fuel PLUS isimi besin takviyesidir. Brain Abundance kelime anlamı Beyin Bereketi demektir.

 

 

Brain Abundance Eric Caprarese ve Dr. Pejman Behrouzi tarafından13 Kasım 2013 tarihinde kuruldu. Eric Caprarese çok katlı pazarlama (MLM) alanında uzun yıllarca çalışmış ve tecrübeli biridir. Dr. Pejman Behrouzi ise beyin sağlığı konusunda çalışmaları olan ve çok yüksek otoritelerden birisidir. Güçlü kurumsal liderlik ve mükemmel ürün kombinasyonu dünya çapında çok geniş kitlelere fırsat sunumaktadır.

 

Brain Fuel Plus Nedir?

Brain Fuel PLUS sağlıklı beyin performansını arttırmak ve desteklemek için 13 adet çok güçlü bileşenden oluşan ilk besin takviyesidir.Onüç bileşen şunlardır: Folic Acid, Grape Seed Extract, Ginseng, L-Glutamine, Niacinamide, Phenylalanine, Resveratrol, Rhodiola, Sensoril Ashwagandha Vitamin B-6, Vitamin B-12  ve Zinc Picolinate .

 

Bu ürünün etkisini ve kişilere faydasını tabiki kullanıcıların denemesinden sonra öğrenebiliriz.Bu yüzden Türkiye’de ürün kullanıcılarında da gelen olumlu olumsuz görüşleri sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

 

Brain Abundance Türkiye de resmi ofisi olmamakla beraber Türkiye kaydı yapılabilmekte ,ürünler tedarik edilmektedir.Brain Abundance Nedir,Brain Abundance Network Hakkındaki Tüm Detaylara Buradan Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WOR(l)D Global Network başlıklı makalemizde adkash, adkash nedir ve adkash reklam hakkında bilgiler verilmektedir.