Cosway

Cosway
REKLAM ALANI

Cosway

Cosway

Bu senenin başında basında da yer alan “Sabah Gazetesinin haberine göre,Asyalı kişisel bakım ve kozmetik devi Cosway, 2012 planına Türkiye’yi aldı. 15 bin çalışanıyla Malezya’nın en büyük şirketlerinden Barjaya Corperation Berhad’ın kişisel bakım şirketi Cosway, Türkiye’de mağaza açmaya hazırlanıyor. Bu yıl 5 ülkeye adım atacaklarını söyleyen Cosway Corperation Choong Heong Chuah, “Türkiye, Meksika, Kolombiya, Rusya ve Çin’e girmeyi planlıyoruz. Türkiye’ye 20 milyon ringitt (12 milyon lira) yatırımla mağazalarımızı açacağız” dedi. ”

 

REKLAM ALANI

 

Burda gördüğümüz kadarı ile perakende olarak mağaza açmayı düşünen cosway aslında Asya’nın en büyük network marketing firmalarından da biridir.Hem perakende sektöründe hem de network marketing sektöründe çalışmaları olan Cosway firması hakkında bilgi verelim.

 

 

Cosway benzersiz bir Network Marketing sistemi ile son derece rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürünlerinin dağıtımını basit bir kavram ile, Aralık 1979 yılında faaliyetine başlamıştır. Bugün, Asya’nın en büyük Network Marketing şirketlerinden biri haline gelmiştir. 

 

 

 Cosway formülü büyük bir mali başarı elde etmek için binlerce üyesine yardımcı olmuştur. 

 

 İşte Cosway hakkında bazı gerçekler vardır: 
  

 Cosway en Pazarlama 5PS – etkin iş ve pazarlama stratejilerinin güçlü bir kombinasyon.  
 

 Yetkili RM500 milyon Sermaye ve RM155 milyon Ödenmiş Sermaye. 

 Cosway Çok uluslu BERJAYA GRUBU iştirakidir.

 

Coswayin geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’ye Bu rekabetçi network marketing sektörü ile mi gireceği yoksa perakende olarak mı gireceği tam olarak bilmemekle beraber yazımızın başında alıntı yaptığımız haberde bildirilen üzere mağaza şeklinde gireceğidir.Bizler bu piyasaya aslında böyle büyük Asya firmasınında girmesini isteriz.Tabiki pazar araştırması ve veriler bizim ülkemizde profesyonel networker eksiklğinden dolayı belkide firmaları düşünmeye itiyordur.

 

Cosway,cosway kozmetik,cosway network,cosway türkiye,cosway üyelik gibi detaylı bilgileri bilgiler geldikçe sizler ile yine paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Bir önceki yazımız olan Natla Global başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ