Party Lite

Party Lite
REKLAM ALANI

PartyLite

Dünya Devleri Türkiye’ye Gelmeye Devam Ediyor,İşte yine kurumsal bir bakış açısı ile  işini ciddi yapan Doğrudan Satış Firmalarından Biri olan Party Lite Resmi Olarak Türkiye’de Faaliyetlerine Başlamıştır.Kısaca Party Lite Tanıyalım;

 

REKLAM ALANI

Herşey 1900’lerin başında Amerika New England’da Mabel BAKER adında bir öğretmenin aile ve arkadaşlarına hediye vermek amacıyla evinde yabani çileklerden mum yapmasıyla başladı.1909 yılında eşinin de yardımıyla yaptığı mumları satmaya başladı. Mabel Baker 1965 yılında öldüğünde evinde başladığı mum sevdasını Milyonlarca Dolar cirosu olan dünya çapında bir şirkete dönüştürmüştür.

 

Mabel Baker’dan sonra:

1973 Yılında Mabel Baker’ın mum şirketi dekorasyon ürünleri de satmak üzere PartyLite® Gifts Inc. isimli alt şirketini kurdu.

 

PartyLite ürünlerinin şirketlere değil Amerikalı kadınlar tarafından doğrudan müşterilere satılmasını amaçlayan yeni bir satış sistemi oluşturdu ve dünya çapında binlerce bağımsız satış danışmanı ile ürünlerinin müşterilerine ulaşmasını sağladı.

 

Blyth Inc.

PartyLite Gifts Inc. Şirketi 1990 yılında Amerikan Blyth şirketi tarafından satın alındı. Bugün dünyanın 23 ülkesinde 70.000’i aşan Satış Danışmanı ile Dünyanın en kaliteli dekorasyon ürünlerini, en doğal parfümlerini ve en parlak mumlarını müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır.

PartyLite® 2013 Yılı Dünyanın ilk 100 Doğrudan Satış şirketi listesinde 18.Sırada yer almaktadır.

Ayrıca PartyLite® 2014 Yılında Avrupanın en iyi doğrudan satış şirketi ödülünü almıştır.

Öncelikle Network Marketing Türkiye Olarak Party Lite Hoş Geldin Diyoruz.Pary Lite Nedir,Party Lite Kimdir,Paty Lite Üyelik,Party Lite Türkiye Hakkındaki Tüm Resmi Bilgileri Aşağıdaki Resmi Party Lite İletişim Kanallarından Temin edebilirsiniz.

 

Ev Dekorasyon Ürünleri Tanıtım ve Pazarlama Limited Şirketi

Adres: Bağdat Caddesi, No: 211 / 17, Çiftehavuzlar – İSTANBUL
Telefon: +90 216 350 01 21

Web Site:partylite.com.tr
Email: info@partylite.com.tr

 

 

Bir önceki yazımız olan Nahrin başlıklı makalemizde isviçre network marketing, nahrin ve nahrin isviçre hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ