Organo Gold

Organo Gold
REKLAM ALANI

organo gold

Network marketing sektöründe artık öyle firmalar öyle ürünler giriyor ki bu cazip piyasa da yer almak isteyen perakende sektörünün devleride artıyor.Daha önce ganoexcel örneğinden olduğu gibi siz bu gün tanıtacağımız firmamız kahve ürünü ile network marketing sektöründe kısa sürede başarılar yakalamış organo gold firmasıdır.

Organo Gold firması Bernardo Chua tarafından Amerika merkezli olarak kurulmuştur.Ana ürünü kahve olan organo gold’un temel maddesi Ganoderma lucidim olarak bilinen ve yüz yıllardır yaygın olarak kullanılan bir mantar olan reishi mantarıdır.Reishi mantarının bazı özellikleri arasında şunlar olduğu söylenmektedir.

Çin tıbbının verilerine göre insanın beş anahtar organına nüfus etmekte ve  etkili olmaktadır.

REKLAM ALANI

Bunlar kalp,akciğer,karaciğer,prankreas ve böbrektir. Ganoderma lucidim insanın çeşitli sistemlerinin rahatsızlıklarını solunum,dolaşım,sinir,sindirim,endokrin,hareket sistemleri tedavi edebildiği gibi tıbbi,cerrahi,jinokolojik ve pediatrik müdahalelerden sonra iyileştirmeyi hızlandırmaktadır.Bütün bu etkileri aslında,başta bağışıklık sistemi olmak üzere sağlıklı temeli korumak kaydıyla bütün yaşamsal failiyetleri desteklemesinden kaynaklanmaktadır.Özel hastalıkları tedavi etmek için kullanılan veya vücudun sadece belirli eksikliklerini destekleyen diyet unsurlarından ve ilaçlardan tamamen ayrı düşünülmelidir.Ganoderma lucidum vücudun tüm mekanizmasını ve metabolizmasını dengeleyerek bütün organ fonksiyonlarının düzgün yürütülmesini sağlar.

Organo Gold firması Amerika Asya ve Avrupa olmak üzere Dünya’nın bir çok ülkesinde doğrudan satış sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.Ürünleri arasında kahvenin yanı sıra zenginleştirilmiş kakaolu değişik tadlar içeren çeşitleri de vardır.Orna gold firmasının resmi olarak Türkiye yapılanması olmamakla beraber bu konu da öncü olan bağımsız uzman networklerin yakın zamanda resmi olarak açılışı yapacaklarının haberini almış bulunmaktayız.

Organo gold ürünleri,organo gold nedir,organo gold kahve,organo gold türkiye,organo gold üyelik bilgileri için dilerseniz organa gold  sitesinden detayları inceleyebilirsiniz.

Daha fazla detaylı bilgiyi www.organogold.gen.tr adresinden edinebilirsiniz.

iletisim

Bir önceki yazımız olan Winalite başlıklı makalemizde anion, anion hijyenik ped ve anion pad hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ